KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14235022
nr 1423 5022
Elsa Schultz-Moberger
(1879-1978), Sverige
Oljemålning, Elsa Schultz-Moberger (1879-1978), Sverige, Signerad, Stilleben. Olja på duk, 65x58, yttermått inklusive ram: 80x70 cm
Elsa Schultz-Moberger, svensk bildkonstnär född 1879, död 1978.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 18:53:41
4/10 18:48:41
Elsa Schultz-Moberger
Läs mer om Elsa Schultz-Moberger